12 mar
Ceny, które osiągnęły moje obrazy podczas aukcji w Sopockim Domu Aukcyjnym, już z uwzględnieniem opłat aukcyjnych.
Nocna opowieść o trzech słońcach
olej, płótno, 50 x 40 cm, 2023
Cena: 15 600 zł
Pomiędzy rzeczywistością a iluzją
olej, płótno, 30 x 24 cm, 2023
Cena: 13 200 zł
Klejnot duszy
olej, płótno, 30 x 30 cm, 2023
Cena: 13 200 zł
Tajemnice klejnotów Nefertiti
olej, płótno, 40 x 30 cm, 2022
Cena: 26 400 zł
Blask Księżycowej Nocy
olej, płótno, 80 x 60 cm, 2022
Cena: 19 200 zł
Metamorfoza biologiczna
olej, płótno, 92 x 65 cm, 2022
Cena: 38 400 zł
Antares
olej, płótno, 100 x 80 cm, 2021
Cena: 40 800 zł
Ozdobiona Snami
olej, płótno, 80 x 60 cm, 2021
Cena: 48 000 zł